Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dane kontaktowe

Bydnet Teleinformatyka
ul. Filtrowa 27
85-467 Bydgoszcz

NIP: 5581639159

tel: 500 601 997
e-mail: bok@sklep-bydnet.pl

Switch TP-LINK TL-SG1428PE Easy Smart PoE+ 24xPoE 250W

TL-SG1428PE-1.jpg
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 1 203,00 zł 1203.00
Cena netto: 978,05 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: TP-LINK
Kod produktu: TL-SG1428PE

Opis

Przełącznik TP-LINK TL-SG1428PE Easy Smart PoE+, 28 portów gigabitowych, w tym 24 porty PoE+, dwa porty RJ45 oraz dwa porty SFP. Urządzenie TP-LINK TL-SG1428PE posiada funkcję Port Priority, która zapewnia wysoką jakość działania usług wrażliwych na zakłócenia, takich jak wideo monitoring. Całkowity budżet PoE dla TP-LINK TL-SG1428PE to 250W.

CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x
IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Porty 24 gigabitowe porty PoE+ RJ45
2 gigabitowe porty RJ45
2 gigabitowe porty SFP
Okablowanie sieciowe • 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
• Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
• 100BASE-TX: Kabel UTP kat. 5, lub 5e (do 100m)
• Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
• 1000BASE-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (do 100m)
• Kabel EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
• 1000BASE-X MMF, SMF
Bezwentylatorowy Nie, 2 wentylatory
Zabezpieczenia fizyczne Tak
Zasilanie 100-240V AC, 50/60 Hz
Porty PoE+ (RJ45) • Zgodność ze standardami 802.3af/at
• PoE+ Porty: 24
• Moc zasilania PoE: 250 W
Wymiary (S x G x W) 440 × 220 × 44 mm
(17.3 × 8.7 × 1.73 cali)
Montaż Do montażu w szafie
Maks. zużycie energii • 27 W (220 V/50 Hz, bez podłączonych urządzeń PoE)
• 304.7 W (220 V/50 Hz, z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 250 W)
Ilość generowanego ciepła • 92.07 BTU/h (bez podłączonych PoE)
• 1039.03 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PoE o mocy 250W)
WYDAJNOŚĆ
Wydajność przełączania 56 Gbps
Szybkość przekierowań pakietów 41.7 Mbps
Tablica adresów MAC 8K
Bufor pakietów 4.1 Mbit
Ramki jumbo 9 KB
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania portów w oparciu o 802.1p/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowania
Funkcja ograniczania prędkości transmisji
Funkcja Storm Control
Cechy przełącznika warstwy 2 IGMP Snooping V1/V2/V3
Agregacja połączeń
Mirroring portów
Diagnostyka stanu kabli
Zapobieganie pętlom
PoE Auto Recovery
Sieci VLAN Jednoczesna obsługa do 32 VLAN (z 4tys. identyfikatorów VLAN)
MTU/Port/Tag VLAN
Zarządzanie Interfejs GUI
Program Easy Smart Configuration Utility
Metoda transmisji Store-And-Forward
INNE
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SG1428PE
Przewód zasilający
Instrukcja instalacji
Elementy montażowe
Gumowe nóżki
Środowisko pracy • Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~50℃ (32℉~122℉);
• Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
• Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
• Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl